close form

Blog

Cryptonsq opinie – poznaj opinię naszej kryptowaluty na blogu Inwestowanie po godzinach

Na blogu Inwestowanie po godzinach pojawiła się długa notka na temat nowych kryptowalut. Autor zwraca uwagę na potencjał walut kryptograficznych jako uniwersalnych środków płatniczych. Jego zdaniem, ich przyszłość tkwi w zastosowaniu tego typu waluty w płatnościach konsumenckich i detalicznych. Na mniejszą skalę mamy do czynienia z taką sytuacją już teraz. Jak w wymienionym na blogu […]
Czytaj więcej

CryptonsQ Opinie – poznaj opinię naszej kryptowaluty na Sekretach Inwestowania

  Kryptowaluta cryptonsq zbiera coraz więcej pozytywnych opinii w polskim internecie. W ostatnim miesiącu to właśnie ta kryptowaluta znalazła się na pierwszym miejscu w Top 5 kryptowalut, w które warto zainwestować według redaktorów z bloga inwestycyjnego Sekrety Inwestowania. Ciekawą cechą tej topki jest, że pojawiły się na niej jedynie waluty stosunkowo nowe. Prócz cryptonsq mamy […]
Czytaj więcej

Rozwój technologii blockchain

Technologia blockchain jest bazowana na sieci peer-to-peer, czyli rozproszeniu danych. Działa więc bez komputerów centralnych, co od samego początku było uznawane za jej największą zaletę. Blockchain jest także jednym z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania informacji. Pojawia się zatem pytanie, czy możliwe jest udoskonalenie takowego systemu. 
Czytaj więcej

CryptonsQ opinie – poznaj opinię naszej kryptowaluty na Anty-Radio

Kulisami powstawania polskiej kryptowaluty cryptonsq zainteresowało się ostatnio Antyradio. Na stronie główniej redakcji można przeczytać obszerny artykuł na temat nowej kryptowaluty.
Czytaj więcej

Cryptonsq z licencją whitepaper

Od września 2018 roku cryptonsq, czyli polska kryptowaluta może pochwalić się oficjalną licencją whitepaper.
Czytaj więcej

Okazyjna sprzedaż cryptonsq!

Wraz w połową września 2018 roku w drugą fazę wszedł cryptonsq – kryptowaluta oparta o system blockchain, której twórcy planują m.in. zrewolucjonizowanie cyfrowej rozgrywki i nie tylko.
Czytaj więcej